Modulárne bývanie

BÝVANIE PODĽA VAŠÍCH POTRIEB

Kontakt

Výhody modulárneho bývania

Modulárnosť

Modulárny dom sa skladá z rovnakých modulov ktoré možno zostaviť do jedinečného riešenia na mieru, ktoré je v budúcnosti možné rozšíriť podľa požiadaviek zákazníka.

Rýchlosť výstavby

Výstavba modulárneho bývanie je neporovnatelne rýchlejšia oproti klasickej výstavbe. Hotovú stavbu vieme dodať už do 60 dní.

Cena

Obrovskou výhodou modulárneho bývania je dopredu pevne stanovená cena za vaš budúci dom. Kupujete si presne taký velký dom ako v danom okamihu potrebujete, váš dom rastie presne s vašimi potrebami.

Bývanie podľa vašich potrieb

Ponúkame vám modulárny dom na bývanie. Modulárny dom je modernou voľbou bývania, ktorá svojimi možnosťami vyplní vaše sny. Modulárny dom je variabilný, svojou veľkosťou poskytne dostatok priestoru pre malú aj veľkú rodinu. Umožňuje zostavenie viacerých modulov do jedného celku, zohľadňujúc potreby a požiadavky zákazníka.

Modulárny dom je efektívnym riešením aj pre podnikanie. Je možné ho použiť ako kancelárie, sklady prípadne na rozšírenie ubytovacej kapacity rekreačného zariadenia.

Prečo modulárny dom

Variabilita

Koncept modulárneho domu dáva priestor veľkému množstvu variantov a je vhodný pre dočasné aj trvalé užívanie.

Vybavenosť

Moduly obsahujú kompletnú technickú inštaláciu v podobe elektrických rozvodov, rozvodov pitnej vody a kúrenia ktoré sú zabudované počas výroby modulu.

Hnutelná nehnuteľnosť

Jednotlivé moduly, modulárneho domu sú svojimi rozmermi riešené tak, aby ich bolo možné jednoducho prepravovať.

Telefón

+421 905 598 727

E-mail

elektroval@elektroval.sk

Adresa

Vieska 650, Ladomerská Vieska 965 01

Kontaktujte nás

Vymazať